Web Developer

Sıkça Sorulan Sorular...

Kendimize ait bir platomuz malesef yok fakat Samsunda birbirinden farklı platolar mevcut bizde buraları kullanarak fotoğraf ve video çekim işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Plato dışında bir çok seçenekte mevcut örneğin kuş cenneti, taflan bölgesi, costal sahil gibi bir çok alanıda değerlendiriyoruz.

Evet 3 Taksitle ödemenizi gerçekleştire biliyorsunuz. Ödeminin 3/1 Kapora 3/2 Çekim günü 3/3 İse fotoğrafların dijitalleri teslim alındığınızda ödeyebiliyorsunuz

Elbette! Sonradan paketinize ek hizmet eklemek istemeniz durumunda 0(534) 449 13 80 Numaralı Destek Hattımızdan Ekleye Bilirsiniz…

Çekimler tercih ettiğiniz paketlere göre değişiklik gösteriyor. Ortalama çekim süresi minimum 2 saat oluyor.

Tabiki randevunuzu oltuşturduğumuz taktirde çekime 2 hafta kala tarih seçebiliyorsunuz yada erteleme yapabiliyorsunuz.

Platolar bunlar için var… Kapalı mekan seçeneklerimiz mevcut dilerseniz kapalı platolarda fotoğraf ve video çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz dilerseniz erteleye biliyorsunuz…

Seçmiş olduğunuz paketlerinize ve size ayırdığımız zaman dilimine göre fotoğraf sayılarınız ortaya çıkıyor ortalama minimum 150 kare maksimum 1000 kare fotoğraf çekmiş oluyoruz. Çekilen bütün fotoğraflarınıza değil bizden satın almış olduğunuz paket içeriğine ait poz sayısınca seçilen fotoğrafları photoshopluyoruz…

Çekiminizden sonraki 1 hafta içerisinde fotoğraflarınızın tamamının ham versiyonunu dijital ortamda sizlere sunuyoruz. Bu özel anılarınızı hızla ve yüksek kalitede sizlere ulaştırmak için çalışıyoruz.

Dijital fotoğraflar sizlere iletildikten sonra seçmeniz için 2 haftalık bir süreniz bulunuyor. Seçim tarihinizden itibaren ortalama 15 iş günü içerisinde albüm tasarımınız onayınıza sunulmaktadır. 30 iş günü içerisinde de basım  süreci tamamlanmaktadır.

Gelinlerimiz dışarıda hazırlıklarını tamamladıktan sonra  Platoda özel olarak hazırlanan mekanlarda profesyonel ekiplerimizin eşliğinde unutulmaz anları ölümsüzleştirmenin keyfini yaşar.

Evet, Düğün, Nişan ve Save The Date gibi özel anlarınızı ölümsüzleştirmek için sizinleyiz. Aşkınızı kutlamak ve özel anlarınızı kaydetmek adına, nerede bir aşk varsa, biz de oradayız!

Evet, Düğünümüz Var olarak her mevsimde aşkınızı ölümsüzleştiriyoruz. Her mevsimin kendine has güzellikleriyle, aşkınızı farklı bir atmosferde yaşatıyoruz. Plato kapalı alanlarındaki ısıtıcılı konseptlerimizin tamamında çekim yaptırabilirsiniz.

Evet yapılıyor. Fotoğraf ve video ekibimiz Prestij Fotoğrafçılık akademide düzenli eğitimlerle sizlerin en özel anlarını yakalamak için sürekli kendini geliştirmektedir. Deneyimli, profesyonel ve yaratıcı ekip üyelerimiz, özel gününüzün her bir anını, sizin için ne kadar değerli olduğunu bilerek, en doğal ve etkileyici şekilde titizlikle çalışmaktadır.

Platolarda hazırlanmanız için giyinme kabinlerimiz bulunmaktadır. Bu kabinler rahatça hazırlanabilmeniz için tasarlanmıştır. Plato Çalışlanları tarafından, hazırlık sürecinizde ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmak için hazır bulunmaktadır.

Tabii ki yakınınızı / arkadaşınızı yanınızda getirebilirsiniz. Platoda bekleme alanlarında onlar için özel olarak hazırlanmış konforlu bir ortam sunuyoruz.